Şikayet Öneri,Iade ve Degisim

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde sitemizin garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade ve Değişim Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde telefon,whatsapp,mail yada instagram ile bizimle iletişim kurmanız ve şikayetinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri takiben Aras Kargo şirketi anlaşmamız ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Değerli misafirlerimiz,hertürlü personel,kargo yada ürün şikayetlerinizi rahatlikla bize bildirebilirsiniz fakat ürünü alıp,kullanıp, 3 ay sonra iade etmek isteyen kişiler bile oldu malesef,ürünü aldınız, beğenmediğiniz taktirde hemen geri gönderiniz, biz değişim yada para iadesi sorunsuz birşekilde yapıyoruz zaten.Lütfen birbirimizi yanıltmadan samimiyetle alışveriş yapalım bu şekilde müşteriden öte, bir çok dostluk kazandık kazanmaya da devam edeceğiz.

İade tutarım nasıl hesaplanacak ?
İade nedeniyle bize gönderdiğiniz ürünlerin satın aldığınız fiyat üzerinden iade tutarınız hesaplanmaktadır, iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür. Sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelinin iadesi hesabınıza gerçekleştirilir.
Ürün bize ulaştıktan sonra,kontrol edilir ve ürün bedeli bir (1) iş günü içerisinde iade edilir.